Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy a srácoknak miért csak az agyonra sminkkel mindig vasalt hajú maga mutogatós lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Én sajnos bőrproblémákkal küszködök így az arcom nem tökéletes ezért nem is sminkelem magam, és azt vettem észre hogy a fiúk nem is közelednek felém és az ilyen lányokhoz. De miért?

#Lányok kinézete #természetes szépség.
2014. máj. 6. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is áruld el, ohgy a nők miért általánosítanak mindig? Például te miért gondolod, ohgy azért, mert pár pasi nem fordul utánad, az összes csak a kimázolt tyúkokra bukik?


Próbálj kicsit gondolkodni! Az agyműködésedet talán nem befolyásolja a bőrproblémád.


Segítek: nem minden pasi az agyon sminkelt nőkre bukik, vannak szép számmal, akik a természetest szeretik.


Mégsem közelednek feléd a fiúk? Talán nézz magadba! Nem lehet, hogy öntelt, beképzelt és arrogáns vagy? Vagy csak szimplán ronda?

2014. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont a agyon malterozott, pláza cica szerűeket nem szeretem.. Sugárzik belőlük az "értelem" :p
2014. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk, ugyanis pattanásos vagyok és az arcom nem olyan szép mint másoké.Senki nem közeledik felém,az egyik barátnőm azt mondta, ne aggódjak, majd eljön az igazi, aki igy fog szeretni ahogy vagy.És igaza van szerintem, azt hittem csak én gondolom ezt.
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!