Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségizhetek októberben?

Érettségizhetek októberben?

Figyelt kérdés
Az van,hogy most megbuktam 12.év végén matekból.Úgy döntöttem,hogy nem megyek be a többi tárgyból érettségizni májusban.Estire fogok járni szeptembertől.És azt szeretném kérdezni,hogy októberben érettségizhetek informatikából és angolból?Valamit olvastam a neten,hogy vmi változás lesz az őszi érettségivel kapcsolataban.

2014. máj. 6. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is menj be az igazgatóhoz, és mondd el a szándékodat. Ugyanis ha ők a többi érettségidet tiszta reflexből előrehozottra változtatták, és azokra nem mész be, akkor az bukás, és ősszel már azt is javítani kell, viszont ha ott megbuksz valamiből, akkor utána már fizetős. Tehát közöld vele, hogy nem akarod, hogy előrehozottra változtassák a többit, mert azt csak kérésre lehet, hanem majd ősszel mész mindenből elsőre! Viszont válogatni nem lehet, ha magyarra már bementél, akkor nincs ilyen opció.


Ha augusztusban leteszed a javítóvizsgát matematikából, utána mehetsz októberben. A változások az előrehozottra vonatkoznak, az téged nem érint. Szept. 5-éig kell jelentkezned.

2014. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!