Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetsegeeeees?! FONTOS!

Hogyan lehetsegeeeees?! FONTOS!

Figyelt kérdés
Ask.fm-emet feltortek e nm tudom ki volt te szeretnem visszaszerezni mert olyanokat ir a barataimnak hogy elsullyedek szegyenemben...:'( Hogynszerezzem vissza????!
2014. máj. 6. 17:26
 1/2 anonim válasza:
Vissza nem tudod szerezni, hacsak meg nem találod a tettest és egy rendkívül barátságos hangnemet megütve vissza nem küldöd a szülőanyjához, vagy kedvesen segítesz neki az öklöddel egyenesbe tenni az arcát. Amit tehetsz, az az, hogy kiírod a facebookra, hogy ez nem te vagy, a fontosabb barátokat, akiknek beszóltak a nevedben, pedig hívd fel. Ha már annyira megsértették őket hogy fel sem veszik, próbáld újra másik vagy rejtett számmal. Egyébként meg minek ask-ot használni? Örülj neki hogy megszabadultál attól a sz@rtól, rengeteg utálat meg gyűlölködés megy azon az oldalon.. Az igazi barátaid pedig nem névtelenül a számítógép előtt, hanem szemtől szembe fognak téged kérdezni.
2014. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok: egyébként megpróbálhatod az elfelejtett jelszó lehetőséggel (biztos van ezen az oldalon is, én nem tudom mert nincs sajátom) a te emailedre küldenek egy új jelszót, és igy újra a tied lehet a fiók.
2014. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!