Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fáj? (lent)

Miért fáj? (lent)

Figyelt kérdés
ugye most nő a farkasfogam,és felette rettenetesen fáj a szám,csak nem tudom miért.lehet,hogy felkarcolta ahogyan nő?annyira fáj hogy már rágni is slig birok.

2014. máj. 7. 12:24
 1/6 anonim válasza:
Menj el fogorvoshoz és nézesd meg, ő majd megmondja mi a baj :)
2014. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem merek,félek hogy ki fogja húzni.vagy a farkasfogam vagy a csontfogam.
2014. máj. 10. 12:29
 3/6 anonim válasza:
Manapság már nagyon jól meg tudják oldani az ilyen dolgokat :) Én is sokáig jártam fogorvosnál egy cseppet sem fájt úgy megoldotta de szerintem inkabb húzza ki minthogy szenvedjél érte :)
2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
osztálytársam volt és azt mondta hogy nagyon fájt neki még az érzéstelenítő sem használt semmit utána 1 hétig beteg volt belázasodott hányt meg szédült.
2014. máj. 10. 12:44
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ő olyan fogorvosnál volt. Köztük is vannak jók és rosszak is . Szóval egyszer meg kell kérdezni ismerősöket, hogy ők melyiket ajánlják s utána el kell menni. Az osztálytársaddal meg nem tudom mi lehetett lehet , hogy az érzéstelenítő miatt volt de ha jó orvoshoz mensz, akkor garantálom , hogy nem fogsz érezni semmit ;)
2014. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a mi varosunkba 1 fogorvos van o is ahoz ment meg en is ahoz vok beutalva:)
2014. máj. 10. 19:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!