Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen a gépen fut a gta 4 - 5...

Ezen a gépen fut a gta 4 - 5 ö? ímit kellene benne cserélni a winchesteren kivül és milyenre?

Figyelt kérdés
Ezen a gépen fut a gta 4 - 5 ö? Dell Optiplex gép Intel Pentium Dual 2.8GHz CPU,40 GB HDD-IDE, DVD-ROM-IDE,1 GB DDR2 Ram, MSI Geforce 9200 SE VGA-AGP port, Intel integrált LAN, a gépen operációs rendszer a Windows XP SP3-as. A gép csak IDE rendszert támogat és csak AGP foglalatú videókártyával működik.
2014. máj. 7. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
új gépre nincs pénz
2014. máj. 7. 22:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsd el a San Andreas utáni verziókat. A 4 elég rosszul optimalizált a patchek ellenére is, erősebb gépen is képes néha szaggatni. De ezen el sem indulna.

Az 5-nek nincs hivatalos megjelenési ideje és rendszer követelménye sem, de kizárt hogy fusson egy ilyen gépen.

2014. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt a gépet nemlehet böviteni sehogy ? Új gép azt mondták a számitógép üzletbe 115 ezer kb egy amd s gép
2014. máj. 8. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Fejleszteni sem érdemes, AGP kártya miatt akkor sem menne.1 GB memória felét használja a rendszer.

Nem figyeltem mostanában az árakat, de 110-120 körül van szerintem is egy normálisabb gép. Ha nincs ennyid, akkor nézhetsz használt Xbox-t 30-40 körül. (ha nem akadály a kontroller)

2014. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"115 ezer kb egy amd s gép2


Azon se fog futni normálisan.

2014. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig számitógép szaküzlet ajánlotta azt a gépet nem én. Amúgy nem nekem kellene egy ismerösömet vágták át ezzel a géppel 30 ezerért vete
2014. máj. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!