Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnék. Mit...

Gyereket szeretnék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok de a barátommal csak 1,5 hónapja vagyunk együtt de nagyon szeretnék egy gyereket. SAJÁTOT!!

2014. máj. 7. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, először legyen meg a biztos megélhetésetek, álljatok a saját lábatokon (anyagilag is) ,és utána simán lehet, ha ő is benne van.
2014. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg.. most mondanánám azt, hogy még korai lenne másfél hónap járás után egyből gyereket vállalni.. még szinte alig ismeritek egymást.. meg gondolom nem is éltek együtt, melód sincsen.
2014. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Dicsike drága, oszt' mit csinálnál a purdéval, he? Meg miből? Mer' az nem olyan ám, hogy csak úgy van. Azt etetni kell, meg a szart pucolni róla, meg ruhát venni neki, meg úgy általában nevelni meg életben tartani.


A gyerek nem tengerimalac ám, ami ha megdöglik, majd veszel másikat.

2014. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okéokê én ezekkel tisztában vagyok de mégis úgy vágyok rá.. a szívem szakad meg amikor hallom h abortusz meg hogy örökbe adás
2014. máj. 7. 23:25
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom még le kell róla tennem .. sajnos
2014. máj. 7. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
szülj
2014. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, először macskád vagy kutyád legyen. Azokkal is sokat kell foglalkozni, olyanok tudnak lenni mint egy kis gyerek. Rajtuk gyakorolj!

Saját gyerek egy stabil kapcsolatban szülessen. Neked első most a tanulás, azután a munkába állás.

2014. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudjál meg, de Te beteg vagy???
2014. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!