Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ecseri piacon szabad mobiltele...

Ecseri piacon szabad mobiltelefont venni?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért nem?

2014. máj. 9. 10:59
 1/7 Superhun válasza:
Nem itt kéne feltenni a Prohadver.hu nyereményjátékának kérdéseit...
2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy miről beszélsz
2014. máj. 10. 10:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a piacon láttam nagyon olcsón telefonokat és hogy van e benne valami buktató. A kérdésem csak ezért tettem fel
2014. máj. 10. 10:18
 4/7 anonim válasza:
Véletlenül sem azért, mert ez az egyik kérdés az Ethical Hacking 2014 Nyereményjátékon ;)
2014. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki felvilágosítana, hogy pontosan miről is van szó ezzel a prohardver meg a hasonló oldalakkal?
2014. máj. 11. 11:41
 6/7 anonim válasza:
Én elég sokszor vásároltam már ott. DE! vagy egy hagyomány ,ha veszel egy elektronikai eszközt pl. mobiltelefont akkor porcelánt is kell mellé venni mivel ezzel támogatod az ecseri községet. Ha nem veszel porcelánt akkor is tudsz vásárolni de sokkal drágábban.
2014. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A porcelánt mennyiért adják?
2014. máj. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!