Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a hi5 pontosan?

Mi az a hi5 pontosan?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést,ha nem a megfelelő kategóriában tettem fel ezt a kérdést,de nagyon szeretném tudni,hogy mi ez az oldal. Ugyanis szoktam kapni olyan leveleket innen,amiben 12 lányt ajánl,hogy ismerjem meg őket(habár senkit nem ismerek közülük,és emlékeim szerint soha nem regeltem hi5-ra).Én ezeket eddig figyelmen kívül hagytam,de a minap is küldtek egy ilyet,és kíváncsiságból megnéztem,mi is ez a hülyeség.És teljesen ledöbbentem,mert a 12 ajánlásban olyan lányok képei vannak...amikor rámegyek 1re,ilyen opciók vannak,hogy "talákozz velem,érdekel?",a profil alatt meg mindenkinek van tulajdonosa(!!),értéke stb..és én is "megvásárolhatom" az illetőt.Szóval akkor mi is ez az oldal?Azt mondják,hasonló a face-hez,meg a többi közösségi oldalhoz,de nekem inkább egy hihetetlenül bizarr társkeresőnek tűnik.Valaki esetleg tudna adni valami infót?
2014. máj. 9. 22:45
 1/1 anonim válasza:
közösségi portál, társkereső is egyben.
2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!