Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalat az...

Kinek mi a tapasztalat az ebay-es ruhákkal?

Figyelt kérdés
tervezem,hogy rendelek pár ruhát,de kíváncsi vagyok a véleményekre

2014. máj. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ebay NEM üzletlánc, hanem aukciós oldal. Ezért nem lehet egységesen semmit mondani az ott kapható ruhákról, attól függ, hogy milyen az eladó!
2014. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,de véleményekre lennék kíváncsi,hogy kinek mi a tapasztalata:)
2014. máj. 10. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, amelyik eladónál jók, de van, amikor igen vacakok.
2014. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel nekem a meretem kb egyenlo egy felnott azsiai novel,igy gond nelkul tudom rendelni a legtobb ruhat:)

2-bol 2 ruham jo lett,szoval szeretem:) most egy taskat es egy orat varok:)

2014. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a minőségével soha nem volt gondom, pl. én egy nagyon márkás cipőt vettem ebay-ről, magyarországihoz képest féláron.

persze sok hamisítvány is van, de ha alaposan keresed az adott ruhát, megtalálod a jót.

viszont a méret.. a mérettel nagyon vigyázni kell. én 13 éves vagyok, és az egyik haverom (20 éves) vett magának egy nadrágot. hát.. én épp, hogy fel tudtam magamra húzni. :D

azért remélem neked szerencsés eseteid lesznek :)

2014. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!