Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a játék neve?

Mi a játék neve?

Figyelt kérdés

Nagyon rég játszottam egy játékkal, A lényege a többi nép át térítése vagy ki irtása, varázslós talán inka játék..

A királynővel tudtunk varázsolni.. a térképen kékkel jelölte a saját csapat színünket.. semmi mechanika nem volt a játékban, talán ős kori játék volt.. Az egyik sims city Cd-n volt Demo ként.. Sajnos a cd-t nem találom hogy megnézzem mi volt a neve..

Lehetett benne fát kitermelni házakat építeni.. Volt benne olyan harcos hogy ilyen tüzet gömböt tóbált, a varázslatok közül volt villám,, meg amire még emlékszem az hogy a vízre is lehetett csinálni még száraz földet igaz erre nem engedett ár építeni...


Aki ismeri a játékot vagy csak hasonlót kérem jelezze!



2014. máj. 10. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Theocracy? 2000-es magyar fejlesztésű játék. Most kedvet is kaptam hozzá, de nehéz lesz megtalálni szerintem.
2014. máj. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Patrick13 válasza:
Helló! A legelső kommentelőnek és neked is üzenem, mivel azt írta,hogy nehéz megszerezni a játékot ezért rákerestem és meg is találtam honnan tudjátok letölteni. Ha szeretnétek a játékot, akkor szivesen elküldöm nektek a játékot, hogy fel tudjátok telepíteni.
2014. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De sajnos nem ez a játék az, nagyon hasonló..

2014. máj. 13. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!