Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segit az angol házimban?

Valaki segit az angol házimban?

Figyelt kérdés

Két évet egy olyan angol tanárnő tanitotta nekünk az angolt aki az óráit magyaul tartotta. Ebben a félévben visszajött a régi angol tanárnőnk. Most az egész osztály angolbol egy nagy nulla.

Kaptunk most egy házi feladatot hogy mit gondolunk létezik-e más élet a Földön kivül. Én itt összeállitottam magyarul, szavakat kikerestem a szótárból de nem megy ez a fogalmazás. Segitetek nekem légyszi...

Itt van a fogalmazásom:

Van-e élet más bolygón? Valaki szerint van, mások szerint nincs. Én nem tudom, hogy mibe higyjek. Elmondom hogy miért.

Első sorban az Univerzum nagyon nagy illetve a tudosok nem tudnak mindent. Ebből következik, hogy lehetséges az hogy van élet más bolygón.

Másodsorban, viszont senkinek sincs erre bizonyitéka, hogy van élet más bolygon. Bizonyiték nélkül nehéz elhinni dolgokat.

Összefoglalva, nem tudom, hogy miben higyjek. Viszont egy dologba biztos vagyok: egy nap majd minden ki fog derülni.

Ennyi lenne. Nagyon szépen kérlek titeket hogy segitsetek.



2014. máj. 11. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Na segítek, várjá' én ötös vagyok. :) De azért lehetnek hibáim...

Szóval:

Is there life on another planet? Some think there is, some think there isn't.

I don't know what I should believe. I'll tell you why.

First of all the Universe is very large, and scientists don't know everything. This is why it's possible there is life on another planet.

Second of all, noone has any proof there is life on another planet. Without proof it's hard to believe anything.

So I don't know, what I should believe in, but there's something I know for sure: one day everything will turn out.


Remélem, segítettem. :)

2014. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen *-*
2014. máj. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!