Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy éreznéd magad a helyembe?...

Hogy éreznéd magad a helyembe? Mit lehet erre mondani?

Figyelt kérdés
2011 november, bekapcsoltuk a TV-t Anyuval. A Fokuszban az ment, hogy Gabriela Spanic Magyarországra jön. Anyu mond valami olyasmit, hogy az a nő a Paula és Paulinából. Én nem láttam akkor még azt a sorozatot, de a nénikém régebben nézte, ezért beugrott, hogy amiben az ugyanolyan lányok vannak, azaz. De én akkor még nem ismertem Gabyt. Nem is foglalkoztam a hírrel, hogy M.o.-ra jön. 2012 szeptemberében elindult az RTL-en a Riválisok cimû sorozat, és én is néztem. Annyira megszerettem Gabyt. Kitaláltam, bárcsak találkozhatnék vele, annyira nagy rajongo lettem. Aztán beugrott, hogy mi volt egyszet a Fokuszban, és az interneten is utánanéztem. Es rájöttem: Gaby kevesebb mint egy éve M.o.-on járt. és volt közönségtalálkozo is, és hogy én ezzel mennyire nem foglalkoztam. És még most is nagy rajongoja vagyok, akkor pedig nemis foglalkoztam vele

2014. máj. 11. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
"Es rájöttem: Gaby kevesebb mint egy éve M.o.-on járt. és volt közönségtalálkozo is, és hogy én ezzel mennyire nem foglalkoztam" És ez a lényeg. Vagyis, hogy nem is annyira fontos. Szóval ne bánkódj miatta! :)
2014. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha én ilyesmit néznék a tévében, öngyilkos lennék.
2014. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész pontosan mi a kérdés?
2014. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

3. válaszoló: a kérdés az, hogy hogy éreznéd magad a helyembe, mondjuk képzeld el ha a te kedvencedrõl lenne szo.

2. Válaszolo: miért lennél õngyilkos?

2014. máj. 12. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, gondolj bele én milyen szomorú lehetek.

Imádom Michael Jackson, és igaz, hogy csak 10 éves voltam, mikor meghalt, és akkor még nem is voltam senki nagy rajongója, de olyan rossz, hogy akkor még nem annyira foglalkoztam vele, és most meg már lehetőségem sincs vele találkozni, pedig mennyi mindent mondanék neki. És persze mindig elszorul a szívem, ha erre gondolok, de az élet nem arról szól, hogy egy sztárt bálványozol. Gondolj bele, hogy milyen jó, hogy megszerette, habár én nem nagyon kedvelem ezt a műfajt, de a lényeg, hogy neked tetszik. És hátha tudsz majd még vele találkozni, neked még van esélyed rá.

2015. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha velem történne ez én nagyon kilennék, én is szeretem Gaby-t, de a kedvencem Maite Perroni! (bár ő újabb, és fiatalabb mint Gaby)
2015. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!