Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1.8-cal buktatható vagyok?

1.8-cal buktatható vagyok?

Figyelt kérdés
Fizikából félévkor kettes voltam, bár 2.7-re álltam, de azt mondta a tanár, hogy 2.8-tól adja meg a hármast.. Viszont év végén meg kell adnia a jobb jegyet. Kiszámoltam a jegyeimet, témazárókat 2x és az egész évet számoltam mert nálunk nem a második félévre adják a jegyet év végén, hanem az egész évre. (Nem tudom, hogy ez máshol is így van-e. :D)Szóval kiszámoltam mindent normálisan, anyukám is, és 1.8-ra állok, mindegyik osztálytársam azt mondja, hogy nem buktathat meg. Órán mindig jól viselkedek, szoktam jó megoldásokat mondani. De egyébként bolond a nő, mert 2 órával ezelőtt mondta, hogy lezár kettesre, de előző órán azt mondta, hogy meg fog buktatni, mindig is bolond volt. :D És nem is kaptam bukási értesítőt amikor kellett volna, 2 hete.. Ha megint azt fogja mondani, hogy bukok, akkor szóljak az osztályfőnökömnek, hogy számolja ki legyen szíves, vagy anyukám menjen be fogadó órára? (Nem arról van szó, hogy nem tanulok, csak készülök a felvételire, és a szüleim pedig válnak, szóval kicsit rosszabb tanuló is lettem, bár ez nem kifogás akar lenni, csak nehezen élem meg ezt az egészet.)
2014. máj. 12. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyel az igazat mondom neked !! 1,8 simán megbuktathat ! De ha 2,0 kerek perc nem teheti !! Ez tanártól függ ja és van olyan tanár akki az első félévetnézzi csak de van olyan is akki a második félévet nézzi de van olyan is akki az egészet :) van egy titok a tanároknál ! Az hogy ha pótvizsgán vagy a tanár jószívűségén műlasz ha már nem tanúlsz ezert nem szokot vissza maradni "szinte" sennki

Egy jó tanács: maradj míndíg jó a tanátokal és nem lesz baj tudod : "Amilyen a fogadj isten olyan lesz az adjon isten" ezt jegyezd meg jól :)

2014. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezt én értem, csak ha év végén meg kell adni a jobb jegyet, és eleve 1.8-tól kerekít felfele, mármint ha mit tudom én, 3.8-ra állok, akkor elvileg megadja a négyest, szóval szerintem meg kéne adnia 1.8-nál a kettest is, ha másnak meg megadja a 3.8-ra a négyest. :( De köszönöm, hogy válaszoltál!:D
2014. máj. 12. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
1,8 tanártól függ !! Kérdez tőled valamit de adíg amíg nem tudod ésmeg adja :)
2014. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!