Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék be egy...

Hogyan kerülhetnék be egy színházba akár csak statsiztának? 15/L

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta ez volt az álmom, már 7.-ben eldöntöttem, hogy drámtagozatos gimibe megyek. Ez nem jött össze, itthon apa nem akarta, anya se, nagyim meg konkrétan a képembe röhögött, hogy mit keresnék ott. (Így hát elmentem biológia szakra, mint az össze nő a családban... azt hiszem bánom, hogy hagytak eltéríteni a tervemtől.) Ezután úgy nagyjából egy hónapig el is ment a kedvem a színházi színészkedéstől, mert mindenki ellenem volt. Tegnap viszont találkoztam egy színésszel, aki azt mondta nekem, hogyha nagyon akarom (ahogy eddig akartam az egy hónap kivételével), akkor nagy az esélye, hogy sikerülni fog, csak bízzak magmban és mozduljak meg. Most megint úgy érzem, hogy én lennék a legboldogabb ember a Földön, ha sikerülne (ha legalább kiállhatnék a színpadra egy igazi színházban), viszont azt se tudom, hol kezdjem. :/ Az egyik ismerősöm elvileg a Madách Színházban szerepel, de nem tudom mit csinált, soha nem is beszéltünk, azt se tudom már, hogy színészkedik-e még, vagy hogy hova jár suliba. Van itt valaki, aki akár egy kicsit is tudna segíteni?

2014. máj. 12. 22:34
 1/1 anonim válasza:
17 vagyok.. én nem tudtam mi akarok lenni.. ezért elmentem egy kereskedelmi suliba... most már bánom én is... hisz eléggé befutó színész szeretnék lenni amerikába.. mint tyler poose, jason stattham, chris evans... és ami vigasztal, hogy ők se színész suliba jártak :) chris gépész suliba vagy mibe :) valami ilyesmi :) szerintem el kéne végezni egy nyári színész oktatást ( mint ahogy chris.. :) )sok sikert ! :)
2014. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!