Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni és nagyon...

Meg akarok halni és nagyon félek, hogy sikerül is összeszednem a bátorságomat! Két hete máson sem jár az agyam! Én nem tudok élni nélküle! Bárcsak tudnám, hogy akkor majd gondol e rám, megérzi majd, hogy mi történt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fogja senki megérezni. Legfeljebb anyád, amikor rád talál, de ezt nyilván leszarod. Az a bizonyos másik valaki, ha esetleg hallja is másvalakitől, szintén le fogja szarni. Ha esetleg gyáva vagy és életben maradsz, pár hét múlva te is le fogod szarni - de ha inkább megölöd magad, én azt is leszarom.
2014. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 ne légy ilyen kedves !
2014. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd !! Minek ölnéd meg magad ? Legfeljebb nem fog szeretni ! Oszt ? Talász mást hiddel és sokal jobbat !
2014. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közel negyven évesen idáig jutottam!De azért köszönöm!Bárcsak..
2014. máj. 14. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
#2, miért ne? Ez a realitás. És aki közel negyven évesen ennyit nem tanult meg az élettől, hogy senki miatt nem leszünk öngyik, az nem is érdemli meg a szánalmat.
2014. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szabad név? válasza:
Régen egyszer én is hasonlóan éreztem! Nehezen...nagyon keservesen de túlléptem. Ma már úgy gondolom, hogy a gyáva ember futamodik csak meg. Fogadd el, olykor vannak nehézségek, utána pedig jönnek szép dolgok is. Most te ezt bizonyára nem így látod, de nem érdemes senki miatt eldobni az életed! Aki ellökött magától annak se így se úgy nem kellesz! Szedd össze végre magad! Örülj, hogy nem kell súlyosabb gondokon rágódnod! Pld.: sokan éjt nappallá téve a gyógyíthatatlan, beteg gyermekükért aggódnak,vagy napi 18órát dolgoznak a napi betevőért..... Ugye neked nem is olyan rossz?! Ha elkeseredsz, gondolj arra: rossz után mindig jön a jó!
2014. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már csak egyetlen kérdésem lenne.A személyvonat is tuti halálos?
2014. máj. 15. 01:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elég ügyes vagy akkor igen. Persze ha csak a kisujjadat teszed a sínre, akkor nem.


Sok sikert, viszlát a pokolban!

2014. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon hulye ember vagy !! Egy csajert szep,! Tudod mit engem nem erdekel te tudod te fogsz a pokolban szopni nem en !
2014. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szabad név? válasza:
Nem éri meg! Hidd el, tudom. Szedd össze magad!
2014. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!