Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy mondanátok meg neki?

GVivi kérdése:

Ti hogy mondanátok meg neki?

Figyelt kérdés

van egy lány aki egy évvel fiatalabb nálam...és jóban vagyunk meg minden de csinált már olyat ami nekem nagyon nem tetszett...és mivel négyes asztalnál ülök a barátaimmal egy másik osztálytársával oda ült és eléggé szűkösen vagyunk.nem akarom elküldeni úgy hogy odajön én meg mondom neki:bocsi most ne gyere már ide

mert akár milyen kedvesen is mondom ezért cseszett le (finoman mondva)ennek a lánynak egy osztálytársának az anyja!!!szóval már elterveztem hogy hogy mondom meg neki...de nem tudom hogy hogy csináljam.mármint nem akarom hogy megsértődjön ... vagy egyszerűen hagyjam hátha elül magától és nem kell neki mondani???



2014. máj. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer csak majd meg un :D
2014. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok beképzelt nehogy azt hidd ... de engem nem lehet meg unni :)
2014. máj. 15. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt egyszer mindent meg lehet unni !
2014. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!