Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb baratnom teljesen...

A legjobb baratnom teljesen el hanyagol mit csinaljak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

A nyarat egesz vegig egyutt toltottuk minden nap beszeltunk nem volt olyan dolog amit nem mondtunk volna el egymasnak.

Viszont mostanaban egeszen elhanyagolt.

Van egy masik lany akivel egy ideig ossze volt veszve ,de vegul kibekultek es mindig vele volt engem pedig elhanyagolt es nem is mond el semmit se mar. Szinte mindent titkol elollem.

Kisejon hozzam amikor meg felre hivom es beszelni akarok vele a dolgokrol akkor meg tereli a szot es vissza megy ahoz a lanyhoz.

Nem tudom mit tegyek.


15/L


2014. máj. 14. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit hagyd, hogy "kipróbálja" magát egy másik haveri társaságban is. Mert lehet, hogy kicsit megfolytva érezte/érzi magát, mivel állandóan együtt voltatok. Szerintem pedig, ha nem akar róla beszélni akkor hagyd, hogy majd magától találjon vissza, mert ha igazán fontos vagy neki akkor igenis vissza fog térni a szoros barátságotokba. Velem és az egyik barátnőmmel is így van, csak a különbség az, hogy ebben az esetben én vagyok az aki "elhanyagolja" a barátságot az illetővel.
2014. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot es ,hogy gyorsan valaszoltal.:)
2014. máj. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!