Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ügyvédekről?

Mi a véleményetek az ügyvédekről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól keresnek. :D
2014. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akik gyilkosokat, elmebetegeket, politikusokat védenek, betegek és férgek. A többiekkel nincs semmi bajom, sőt támogatom őket ( bár nem kéne ennyi ügyvéd, a fele elmehetne gyárakba ).

Ja, jól keresnek.

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mantis religiosa ***** válasza:
59%

Halott rendőr úszik a vízen, mi az? Holt biztos.


Két halott rendőr úszik a vízen, mi az? Holtverseny.


Száz halott rendőr úszik a vízen, mi az? Forradalom.


Száz halott ügyvéd úszik a vízen, mi az? Nem tudom, de jól kezdődik!

2014. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A primitív, sötét középkorból nem kis részben az emelte ki Európát, hogy az önbíráskodást tiltani kezdték és közös, többségi elvek alapján hoztak törvényeket, hogy senki ne huncutkodhasson a saját szakállára a többség érdekével szemben. Ügyvédekre van szükség, hogy eldöntsük bűnös-e valaki, vagy csak ártatlanul vádolták meg. Európán kívül sok helyen van még önbíráskodás, lincselés, és néha ártatlan embereket vernek agyon.
2014. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes ügyvédnek lenni ugye? Bármint jól keresnek és ha jól értem van is rá szükség...
2014. máj. 15. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Tartom, amit az előbb mondtam, de azt is látni kell, hogy sokan utálják az ügyvédeket, ezért figyelembe kell venni ezt az extrát, amit a csomaggal együtt kapsz, ha ezt a szakmát választod. Szerintem az átlagnál jóval erősebb kényszer is nehezedik az ügyvédekre, bűnözői, lobbista oldalról, emiatt nagyobb az esélye, hogy bűnelkövetés áldozata, vagy elkövetője legyen az ügyvéd, mint egy ebből a szempontból mezei foglalkozású ember. Ezenkívül szükség van egy átlagon felüli értelmi képességre is, a sokrétű problémák/ügyek megértéséhez és kezeléséhez.
2014. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Minden emberfajtánál jobban tudnak hazudozni, sumákolni, csalni és kifosztani. Magasan sz... nak a törvényekre. Keresik és megtalálják a kiskapukat.

Tisztelet a kivételnek.

2014. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te a politikusokról beszélsz, a kérdés az ügyvédekre irányult.
2014. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsónak: az ügyvéd-fajta ugyanabból az anyagból van legyártva mint a politikus. :)
2014. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!