Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy panelház kibírna egy...

Egy panelház kibírna egy tornádót?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 01:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Elvileg a legmasszívabb lakás nem? Van olyan vihar ami ártana neki?
2014. máj. 15. 01:03
 2/6 anonim válasza:
50 evente ha egyszer elofordul olyan eros tornado ami kertes hazakat bont szet, persze ez is epulwt fuggo. Mas jellegu epuleteket nem valoszinu, de ha igen eros, autokat meg neki baxkodhat, szoval erdemes az ablakokat kerulni.
2014. máj. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legmasszívabb lakás? Háát.. ne mtudom.. amit én hallottam ,az az, hogy feszített betonkockákból építik meg, és 30-50 évre terveztek egy ilyet, mert az után már nem biztonságos.. kiég a cement belőle, vagy mi.. nem tudom.


De amúgy egyáltalán nem biztonságosabb. a elvégre a falak vékonyak, simán áthallani a szomszédba - szerintem ugyanúgy elsöpörné egy tornádó a panelt...

2014. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hallani a szomszédot panelban, de átfúrni vagy elvágni a panel falát nagyon nehéz! Szerintem is csak az ablak lehet a gyenge pont. Amerikában - ahol sok a tornádó -, azért ekkora a pusztítás, mert szeretnek fából építkezni és az nem valami ellenálló!
2014. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fal r*hadt vastag már elnézést. Attól még hogy rosszul szigetel lehet masszív.
2014. máj. 16. 14:45
 6/6 anonim válasza:

Csak akkor rombolja ja le ha nem az OROSZ PANEL 2000-ret választották!EZ NEM KAMU MOST BEKÖLTÖZNI AZ OROSZ PANEL 2000-be OLCSÓBB MINT VALHA CSAK 567123000 FORINT!SZINTE INGYEN TEHÁT NE HABOZZANAK OROSZ PANEL 2000 A TORNÁDÓ ÁLLÓ!

KÖLTÖZZENEK BE ÉS SZART SEM KAPNAK ÉRTE!100%-an MEGÉRI!!!!!

2016. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!