Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ÖMT Honvédnek való jelentke...

Az ÖMT Honvédnek való jelentkezésemkor kérelmezhetem, hogy pl. Egészségügyis "Felcsernek" vegyenek fel?

Figyelt kérdés
Az önkkéntes Műveleti tartalékos rendszerben kérelmezhetem,hogy hova szerződtessenek,vagy oda raknak ahova éppen kell a létszám! Tisztában vagyok vele,hogy ez nem a szerződéses,vagy a hivatásos állomány,így nemlátom sok lehetőségét,de hátha! :) Azért kérdezem,mert életem 2 nagy szerelme a katonaság,és a mentőzés! :) Előre is köszönöm! :)

2014. máj. 15. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt bármi ilyen azzal kezdődik, hogy legyen hozzá képesítésed, egészségügyis végzettséged. Másrészt az ÖMT nem igazán így működik. Nem hiszem, hogy vannak eüs beosztások. Meg ha akármilyen beosztás is van, igazándiból ez a rendszer csak papíron létezik, valódi feladatot sose fognak kapni akik bent vannak.
2014. máj. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A képesítéssel nincs gond,de ezek szerint ha csak papíron létezünk,akkor telljesen mindegy...Még egy kérdést ha megengedsz,és az előzőt is köszönöm neked! :)Van lehetőség olyanra,hogy elmennyek szerződésesnek azon belül Eüs-nek és mint harctéri Eüs kisíérő kijussak valahova Misszióba? Afghanisztánban ha jól tudom,még valamilyen szinten kint vagyunk...UI: Mentő szakápolói képesítésem van!
2014. máj. 17. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre biztos van lehetőség. Ha a végzettség/nyelvtudás megfelelő, akkor azonnal felvesznek és kiképzés után kijuthatsz bárhova. Szerintem a honvéd kórháznál (MH Egészségügyi Központ) lenne legjobb érdeklődni betöltetlen beosztások iránt.
2014. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. máj. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!