Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan program/ honlap,...

Van olyan program/ honlap, ahol élő, akármilyen nyelven beszélő (lehetőleg) gyerekkel beszélgethetek/ chatelhetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni egy olyan gyerekkel, akivel tudok mondjuk angolul beszélni, így az angoltudásomat is fejleszthetném, nem mellesleg pedig szerintem remek szórakozás. Van esetleg ilyen program? Köszi előre is.

2014. máj. 15. 16:36
 1/6 Gyula48 válasza:
A Skype-ot többek közt erre találták ki!
2014. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ismerem, de nem úgy értem.
2014. máj. 23. 19:32
 3/6 Marika827 válasza:
Miért éppen gyerekkel????????
2014. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert szívesebben beszélgetnék gyerekkel (mivel gyerek vagyok) mint felnőttekkel.
2014. jún. 1. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen, akkor az összes pedofil azon nyüzsögne, hiszen nehezen ellenőrizhető, hogy valaki tényleg gyerek-e vagy sem.
2014. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, mert chateltem egy honlapon, ahol mindig középkorú pasikat fogtam ki (milyen érdekes...)
2014. jún. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!