Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e még olyan Metin2 ahol...

Van-e még olyan Metin2 ahol szinte egyből p képességek meg gyors szintlépés stb? De nem privát szerver

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ha megkérlek elmondod hogy vagy képes olyan alja játékkal játszani ami a WoW meg a GTA Vice City képével reklámozza magát facebookon? XD
2014. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy miért van wowal vagy gtával játszok? ezeket nem mindenki szereti meg amúgy szarom le értelmetlenül írtál
2014. máj. 15. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthetően "írtam" (fogalmaztam, úgy mondják) szóval csak te voltál képtelen felfogni, esetleg túl sok volt az infó...


"Most hogy miért van wowal vagy gtával játszok?"

De egyéb iránt ilyen mondatok leírása után én senkinek nem kötnék bele a fogalmazásmódjába. :D


[link]

Bár a képen rosszul látszik de a metin2 hirdetésébe egy GTA Vice City-s képet tettek bele. De olyat is láttam ahol a WoW-ról volt egy kép berakva. A kérdés pedig arra irányult hogy hogy lehet egy olyan játékkal játszani ahol ennyire a béka segge alá ejtik a színvonalat, hogy normálisan hirdetni sem tudják. Az már csak hab a tortán hogy a jó 10 éves játéktok "új"-nak relámozzák.

2014. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Funny World MT 2.. chuck norris nevű NPC-hez odamész és megkapod..
2014. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!