Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyolcadikos bankettre milyen...

Nyolcadikos bankettre milyen ruhákban szoktak megjelenni?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés, de teljesen tanácstalan vagyok. :(

14/L



2014. máj. 16. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy fura kérdés.:) A válasz:koktélruha.Tökéletes erre az alkalomra,ráadásul a boltok tömve vannak ilyenekkel.Lehet csipkés,peplumos,virágos,hátul kivágott(szerintem ha plázában nézed,nem is fogsz olyat találni,ami nincs kivágva....:D),lényeg,hogy ne legyen túl rövid(mondjuk combközépig érő a tökéletes,abban kényelmesen ülsz,mozogsz),ne legyen közönséges(ha hátul ki van vágva,elöl ne legyen,ne legyen átlátszó,takarja a cicidet,fenekedet).Tömve vannak a boltok ilyenekkel,ajánlom most a kínaikat,szerintem idén ott jobbak vannak,mint a plázában,és olcsóbbak is.:) Kínais ruha 3-4000,vagy alatta,plázás 6000-nél kezdődik.:) Szép bankettet! :)
2014. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél. :)
2014. máj. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!