Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet feladni a...

Miért nem lehet feladni a tippmixet 18 alatt?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy a szeszesitalt ami ügye bódulatot okoz, és károsítja az idegrendszert a túlzott fogyasztása,,stb. A cigi az megint adott az egészségkárosító hatása miatt. Ok. De abba, hogy megteszek egy pár meccset abba semmi nincs pláne ha még nyerek is :). Egyébként szoktam én is tippmixezni néha, de ez hogy ,,nem lehet feladni legálisan" ez szerintem hülyeség! 15/F

2014. máj. 17. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy függőséget okoz a szerencsejáték is, mint a pia, vagy a cigi, gondolom ezért.
2014. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a nyereményt nem akarják, hogy elköltsd szerencsejátékra! Kérj + 1 idősebb embert... Én befizetném!
2014. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! Az oké, hogy túlzásba lehet vinni, de akkor ennyi erővel túlsok csokit is vehetek.a ha arra költöm az nem gond? Ez egy kicsit hülyeség!
2014. máj. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!