Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés rászokni valamire?

Milyen érzés rászokni valamire?

Figyelt kérdés

pl.: cigi

milyen érzés az, amikor szükséged van a cigire? vagy amikor épp nincs nálad? nemtudom elképzelni :D


2010. jan. 3. 00:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ha nem kapod meg, akkor rosszul leszel?
2010. jan. 3. 00:49
 2/18 anonim ***** válasza:
van egy barátom aki 14-15 éves kora óta dohányos. most van hogy napi 1 dobozt eltol. ha valamiért nem jut cigihez akkor egy ideig normálisan viseli, de aztán a nikotin éhségtől ideges lesz és agresszív. teljesen apró dolgokból képes tök nagy vitákat kreálni csak mert nincs cigije.
2010. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
cseszett xar, én mikor cigis korszakomat éltem 10 éven át, ha már fogyóban volt akkor kezdtem ideges lenni, ha bezárt a bolt dühöngtem itthon hogy cigi kell, kiabáltam mindenkivel, nem ettem, kínomba ütöttem a párnámat és fetrengtem az ágyba, néha még bőgtem is. na ez a függőség, amitől már megszabadultam és nincsenek ilyen gondjaim szerencsére:D
2010. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jah meg kifelejtettem az elvonási tüneteket:D remeg a keze, fáj a feje stb.
2010. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

jó dolog :D

nem leszek rosszul, de néha ideges leszek mikor átkutatom az egész lakást és sehol egy szál :D

viszont még nagyon rá vagyok kattanva az energiaitalra és jó érzés mikor meglátom a boltban a polcon és még jobb mikor végre ihatok egyet :D

2010. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és drognál?
2010. jan. 3. 01:16
 7/18 anonim ***** válasza:
attól függ milyen drog. ha mondasz példát, tudok segíteni
2010. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
speed, ecstasy :)
2010. jan. 3. 01:33
 9/18 anonim ***** válasza:

hát, ezek erősen idegromboló hatású szerek.


a speed az amfetamin: gyorsabbak lesznek tőle a reflexeid, nem bírsz egy helyben maradni, mozgáskényszered van, izzadsz stb.


az ecstasy metamfetamin (dimetil oxi metamfetamin) ugyanaz a hatása mint a speednek azzal a különbséggel hogy nagyon boldog leszel tőle. mindenkit szeretsz stb:D előfordul hogy ha beszedsz egy ecstasy tabit akkor 48 óra ébrenlét után is olyan friss és kipihent vagy mintha napi 8-10 órákat aludtál volna.


hát az elvonási tünetek egyénenként változhatnak. fizikai és lelki függőséget is okoz mindkettő. pl ugye kézremegés stb. de nem olyan egyszerű ezekre rászokni.

vegyük például a heroint:D ott az első használatkor már igen nagy esélyed van hogy rászokj.

2010. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szóval ha már rászokom , akkor milyenek a tünetek, amik jelentkeznek, ha nem kapom meg?
2010. jan. 3. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!