Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem veszik a kövér...

Miért nem veszik a kövér embereket emberszámba?

Figyelt kérdés
A buszmegállóban álltam és mögöttem állt két lány. Rólam beszéltek, szerintem direkt hangosan, hogy meghalljam. A lényeg, hogy azt mondták, hogy miért élhetnek a Földön olyan dagadt disznók, amilyen én vagyok. Nekem kevesebb jogom van élni? Hozzáteszem, hogy 72 kg vagyok jelenleg és 85-ről fogytam le, szóval még nem is a nagyon "zsírdisznó" kategóriába tartozom. Mivel érdemeltem ki, hogy így beszéljenek rólam anélkül, hogy tudnák, hogy milyen vagyok? Néha látom, hogy a fiatal lányok összesúgnak, mikor meglátnak, mintha legalább 200 kiló lennék, az egyik osztálytársam régen pedig azt mondta, hogy nem bánná, ha meghalnék, mert ilyen dagadtért nem kár. Még 1 tanáron is észrevettem az egyetemen, hogy a jó alakú lányoknak a prezentációkra jobb jegyet adott. Nektek erről mi a véleményetek? Hogy lehetnek ilyenek az emberek?
2010. jan. 7. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2010. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most ez miért számít? Ha 200 kiló lennék, szabadna akkor is ilyeneket mondania valakinek? Egyébként 160 cm vagyok.
2010. jan. 7. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A Tv-be csak modelleket meg 50 kg-os nőket, izmos férfiakat látnak a sok csicskák. Azt hiszik, hogy olyannak kell kinézni mindenkinek. Sok lány azért nem foglalkozik sok fiúval mert nem izmos, pénzes, stb... Pedig majd rájönnek, hogy nem úgy van az ahogy ők azt elképzelik. Szard le ki mit mond, ne fogyókúrázz csak egyél egészségesebben és kész.
2010. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fiúk is csak az ilyen lányokat keresik...szóval mindkét oldalon ez megy. Én nem hiszem, hogy olyan kövér lennék, hogy azt már ne lehetne tolerálni.
2010. jan. 7. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én lány vagyok 172 cm és 69 kg, nap mint nap azt hallom, hogy dagadt di... vagyok meg, hogy akkora a seggem mint egy hangár bejárat. Jó, lehet van rajtam 12 kg felesleg de...
2010. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek ugyanannyi joga van.

Jogod van az életre, jogod van a halálra.

Amint látom fogyóztál, tehát az élet mellett döntöttél.

Fontos, hogy "csak így tovább".

Fog ez menni, és ne törődj azzal ki mit mond.

Aki képes volt ennyit fogyni, az tiszteletre méltó!

Tudod hogy ez még nem normál BMI. Lényeg, hogy ne hagyd abba!

Üdv!

2010. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha soha nem lesz normális tartományban a BMI-m, nem leszek ember? Kit érdekel a BMI, most őszintén? Ez az élet mutatója, nem az, hogy ki milyen becsületes, intelligens, szorgalmas? Egyre rosszabbul leszek ettől a világtól...
2010. jan. 7. 13:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja!

Én ugyan azokkal a paraméterekkel rendelkezem, mint Te. Soha nem mondták még rám, hogy kövér vagyok, de nem is érzem magam annak. Elfogadtam magam úgy, ahogy vagyok, tudok öltözni, ez alatt azt értem, hogy nem veszek fel olyan ruhát, amiben úgy nézek ki, mint egy kötözött sonka, hanem ami a termetemhez illik. És bejövök a hapsiknak. Bár lehet, hogy ehhez hozzájárul, hogy E-s a mellméretem. :)

Ha elfogadod és jól érzed magad a bőrödben, akkor ez a külsődre is kihat. Ha ragyogsz, azt látják mások is. Ha megbújsz egy sarokban és látják, hogy lelkileg gyenge vagy, akkor kapod ezeket. Tudod, farkastörvények: a gyengét megeszik. Ez a kövérségre is igaz.

Ne foglalkozz az ilyen emberekkel! Ki tudja, lehet, hogy ezek a lányok is, akiket írtál, szülnek egy gyereket és mázsát fognak nyomni, de akkor majd azzal jönnek, hogy szültek... Vagy lehet, hogy vékony, de nagy az orra, pattanásos... stb. Mindenkiben meg lehet találni a hibát és ha minden kötél szakad, vissza lehet vágni vele.

Te tudod, hogy mekkora eredményt értél már el: 13 kilót fogytál! Ez nagy szó! Le vannak az ilyenek sz...va! Te igenis büszke lehetsz magadra! Csak így tovább!

2010. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az ilyen buta emberekkel nem kell foglalkoznod! Tudod én kb. 11 évesen voltam 72 kiló, nagyon borzalmasan néztem ki, engem is mindenki bántott, még a tanár is tett rám megjegyzést. Igaz azóta már lefogytam, de még mindig van felesleg a fenekemen és a combomon.. Vannak, akik direkt ezzel idegesítenek, de most már nem figyelek rájuk, csak azokra akik megdicsérnek!

Nem kell lefogynod, sem elbújnod, nem lehet mindenki pálcikaember, nem lehet mindenkinek tokéletes az alakja! Mindenkinek vannak hibái...

Én inkább az olyan embereket sajnálom, mint az a két lány, aki lebeszélt téged a buszmegállóban.. Hogy tud az olyan tukorbe nézni, vagy élni egyáltalán? Mi joga van hozzá, hogy ismeretlenul bántson téged?

Tudod van ez a kérdés, a "mivel érdemeltem ki?".. Van mikor semmivel nem érdemeljuk ki csak rossz társaságban vagyunk! Engem állandóan kihasználnak és stb... De már nem érdekel.

Élj úgy ahogy neked jó és tényleg ne érdekeljen, hogy mit mond pár unatkozó idegen!

2010. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te pesti vagy? M itt szoktak ilyen bunkók lenni az emberek! Nem tudom,mit képzelnek magukról, biztos azt hiszik ők ettől jobbak. Sajnos egyre többen gondolják így m nagy a társadalmi nyomás,az emberek pedig birkák,kevés a normális,jó ember.
2010. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!