Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell angyalt hívni?

Hogyan kell angyalt hívni?

Figyelt kérdés
Hisztek az angyalokban? Hívtátok már őket? Én amikor meggyújtok pár gyertyát és előveszem az angyalos cuccaimat mindig úgy érzem hogy már nem vagyok egyedül, ott van velem. Van ilyen? És hogyan kell pontosan angyalt hívni és beszélgetni?
2010. jan. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy ott van veled akkor minek akarod még hívni? Ez azt jelentené, hogy nem bízol a jelenlétében...

Egyébként vannak a klasszikus értelemben vett angyalok, akiknek nincs testuk, csak lelkuk és segítenek nekunk (pl. orangyalaink)

És vannak az olyanok, akik emberek! Igen, akik emberi testben szulettek a világra, mert valami tennivalójuk van itt. Pl. akiknek indigókék, lila, kék az aurájuk, azok angyalok. Na errol tudnék mesélni, talán én is az vagyok, mivel nekem is ilyen aurám van és elég fura vagyok ahhoz, hogy sima ember legyek! De ilyenek vannak tobbet a világon, csak kevesebben, hiszen az angyaloknak is kell egy test, hogy meg tudják oldani a problémákat, hogy jó útra térítsék az embereket.

Veluk is lehet találkozni, de ahhoz nagyon meg kell nyitni a szived, ahogyan az orzoangyalokkal kapcsolatban is...


Tudom, most bolodnak néztek, de nem érdekel...

2010. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megadjam a számom?
2010. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérrel rajzolt pentagramma közepén: "Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn"
2010. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angyalbőr bakancs.
2010. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minek adnád meg a számod?
2010. jan. 14. 12:50
 6/7 A kérdező kommentje:
és honnan lehet tudni hogy kinek milyen színű az aurája?
2010. jan. 14. 12:51
 7/7 A kérdező kommentje:
És érzem hogy itt van velem és azért akarom még hívni mert szerintem annyira akarom hogy velem legyen és megjelenjen hogy már beképzelem magamnak hogy velem van.
2010. jan. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!