Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tehetséges vagyok...

Szerintetek tehetséges vagyok (Rajz, festés stb. )?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Fél éve rajzolok. Kb. ennyi amit tudni kell. A linken az én "műveim" vannak.

[link]


Ne szóljátok nagyon le őket, mert egy életre elmegy tőle a kedvem. Elég egy nem is.


2010. jan. 19. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy :D nagyon jó rajzok :D cica különösen tetszik,amúgy rajz is és a festés is tök jó:))
2010. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
a kutyás és a farkasos kép is tetszik azt kihagytam:D
2010. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Van hova fejlődni,de van hozzá tehetséged,jó képek. :-)
2010. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

Csak a rajztanáraim szokták mondani, hogy jó vagyok, dehát nekik szinte minden tetszik. Meg ugye a szüleimnek.

Azért látszik a fejlődés. A cicát nemrég csináltam. A többit is megtudnám csinálni kb. ilyen jóra.

Csak nem tudom érdemes-e foglalkoznom vele. Sima gimibe járok, és másból nem vagyok jó. 4-es tanuló vagyok, de em tudom hogyan tovább.

Grafikus vagy hasonló lehetnék még?

2010. jan. 19. 14:58
 5/22 anonim ***** válasza:

a portré tetszett a legjobban, jó élénk színek. a tulipánokat élénkebb tavaszabb színekkel festettem volna, így a hangulata kicsit őszies. a festmények jobban tetszettek mint a grafikák.

épp ajánlani akartam a jobb agyféltekés tanfolyamot, de olvastam, hogy a könyvből tanultál :D


gratulálok

2010. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

A tulipán azért olyan mert az vízfestékkel készült.

2010. jan. 19. 15:07
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is nagyon tetszenek.Tehetséges vagy...Tudsz olyat csinálni,hogy van egy fénykép és azt lerajzolod...mármint a személyeket róla?Ha igen írok privát üzit...Gondolom jól jönne egy kis pénz;)

2010. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hú hallod, nagyon ügyes vagy:)komolyan:)igazi tehetség:)rajzolgass tovább és még sokra viheted:)és most nézem, hogy 16 éves vagy...fiatal és már ilyen tehetséges:)

sok sikert:)

19/l

2010. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy nagyon is :)
2010. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :-)))

Örülök, hogy tetszenek a Nektek.

A 16.52-esnek:

Képekről jól tudok másolni, még portrét is, bár néha nem hasonlít. Küldj privit, és megbeszélhetjük. De nem pénzért csinálom, mert azt nem érdemelném meg érte. Akkor inkább profival csináltasd.

De ha tetszik a kép és nem túl nehéz, akkor lerajzolom és elküldhetem. Nem árt gyakorolni. De az unokahúgomat is le kell még rajzolnom. Majd őt is felrakom.


Még 1x köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 19. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!