Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy előrébbvalónak...

Miért baj, hogy előrébbvalónak tartom a személyes beszélgetést a telefonnál, vagy az msn-nél?

Figyelt kérdés

Van telefonon, gyakran elfelejtem, lemerül, és jönnek a sértődött sms-ek, hogy nem reagálok, se hívásra, se üzenetre. Nem szeretek órákat telefonálgatni, személyesen jobb a beszélgetés. Kivétel ügyek intézése. De itt haverokról, a barátomról van szó.


24/l


2010. jan. 28. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Nekem a nap 24 órájából 15-öt biztosan ki van kapcsolva a telefonom. Az msn-nt is csak nagyritkán használok. Ha kell valami, akkor engem mindig megtalálnak személyesen is. Ha a barátod ilyen virtuális-kommunikáció-mániás, akkor erről el kell vele beszélgetni, hogy te jobban értékeled az együtt töltött időt.
2010. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát már meg ne haragudjál, de akkor miért van telefonod??

Mond meg akkor apasidnak nincs telefonod és kész! Én is le volnék sértődve és le is vagyok amikor nem tudom elérni a saját barátomat!!! Hiszen a vezetékes telefonról azért tértünk át a mobilra!!! És igenis az azért van hogy használjuk, hordjuk magunkkal és ha hivnak akkor vegyük fel. H a meg annyira nem érdkele téged akkor mond meg mindnekinek h otthon tartod és ne is hivjanak és majd este szabad vagy h "személyesen beszélgessetek"

2010. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Miért baj? Nem baj. Akinek baj, azzal van baj.


Fankadeli új albumán a Máshogy is lehet c. számot hallgassák meg a telefont fontosnak tartók.


Egy mondat belőle:

"Ha már annyira magányos vagy, hogy a tükör készít rólad képet, akkor talán ideje elgondolkodni, ez a világ felzabálja az agyad, és utána a szíved..."


Mobil, internet, stb. mind-mind arra jó, hogy elszigetelje az embereket egymástól.


2010. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9:43-as..miért pont az ilyenek osztják az észt az internetről:))))) amit úye ő is űzik ..meg a telefonról..na jól van.Akkor nagyon remélem akik ezeket irják nincs is mobil telefonjuk, se internet se se se se..ugyebár??

Nem arról van szó, mert igazat adok, csak nem úgy kell leadni, hogy az márpedig úgy is van!! Hanem hogy KELLENE legyen az egy dolog!! És ha van mobil akkor igenis használja az ember!! Ha nem akarja használni akkor ne vegyen és a számát se adja meg senkinek

2010. jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minek kell ennyire tulbonyolitani a válaszokat?!

én ugyan így vagyok vele ahogy te, msn meg telefon helyett általában elmegyek a barátaimhoz bicajjal, és már ők is hozzászoktak, hogy telefonon hívjanak ha akarnak valamit. Sokkal jobb így az élet!


20/F

2010. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert az utóbbi kettőt az első helyettesítsére találták ki, ha térben és időben nem tudsz átugrani ahová és akkor, amikor akarsz. A mai technikának hatalmas hiányosságai vannak, tény, a teleportálás világméretű elterjedéséig még hosszú ideig várnunk kell..
2010. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!