Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ide való kérdés, tudom?...

Nem ide való kérdés, tudom? Nektek is megy ez a reklám? (kép)

Figyelt kérdés

Most komolyan,ki kiváncsi erre a szex kérdések kategóriában. Elhiszem,hogy kell a pénz,na de könyörgöm,adjunk már szinvonalat!


[link]


2014. nov. 20. 13:07
1 2
 11/15 Szergej55 ***** válasza:
Használj AdBlock-ot. A nagyja szart eltűnteti.
2014. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

na itt a piros, hol a piros:

[link]

2014. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"bármennyit zabálok nem jönnek fel a kilók..."

Khmmm... bélféreg?

Vagy hormonzavar.

Mindenképpen orvos kell!

2014. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

na jó kicsit túloztam...

ha mindig addig zabálok, hogy nem tudok többet enni akkor jön fel...de elég sokat kell ennem...szellemi munkát végzek elég sok cukrot éget el a szervezetem...főleg édességet eszek akkor meg ugye nem nagyon vagyok éhes...van olyan készítmény ami növeli az étvágyat de sajnos egyszer már megjártam vele...


ez nem betegség, örökletes...a családban nálunk senki nem hízékony...ezt az alkatot örököltem...


de csak akkor hízok ha tényleg sokat eszek...mások meg keveset esznek és úgy is híznak...na nekem kellene ilyen!

2014. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez a piros izé nem egy cékla? :D

[link]

2014. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!