Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki sose ivott életében...

Ha valaki sose ivott életében alkoholt és meginna egy üveg vodkát, mi a legrosszabb ami történhet vele?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 18:22
 1/9 anonim válasza:

Valószínűleg nem tudná mert az amilyen hirtelen meginná ugyan azzal a lendülettel ki is jönne, de szerintem a legrosszabb ami történhet max az hogy össze vissza hányja magát.


(Ha nincs igazam ne oltsatok be nem vagyok se toxikológus se orvos.)

2015. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb esetben meghalna alkoholmérgezésben.
2015. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy üvegtől bárki fejre állna szerintem.
2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold, utolsó. Katonáéknál nagyon edzésben voltunk. Leszerelés után simán bevágtam egy 7,5 dl-es üveggel.
2015. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bírja a szervezete max kihányja vagy beüt rendesen, ha nem bírja a szervezete a legrosszabb esetben alkoholmérgezés.
2015. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként ha tudnánk az illető korát, akkor nyilván pontosabb válaszokat is kapnál.
2015. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
31 F
2015. márc. 24. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Tibi atya szerint az, ha nem kedveli meg rögtön.
2015. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyik barátom (kb.80-85kg.) Sosem ivott nagyon és megivott fél liter vodkát kb negyed óra alatt. 20 perc sem telt el mire kihányta az egészet és annyira berugott, hogy nekünk kellett hazavinni. Nem ment neki se a járás és a beszéd se nagyon.
2015. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!