Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átlagosan mennyibe kerül egy...

Átlagosan mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy ismerősöm példáját tudom leírni. Felnőtt lány,tehát elég sokáig tart a szabályzás.Olyan tapadókorongokat kért,amik átlátszóak: 170.000 ft.Előtte panoráma röntgen:10.000,-Fogat is kellett húzni: 8.000/db.hetente kell járnia a dokihoz,hogy húzzon a szabályzóján: 3.000/alkalom.Iszonyatosan sok pénz,szerintem.Ja,és mivel más városba kell járnia,ezért a benzinköltség is még ehhez jön.
2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 120 ezer volt pár éve alulra és felülre is, aztán utána az éjszakai 20ezer
2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:) és 2. kommentezőtől kérdezném h külön-külön 120.000 vagy egybe mind a 2?
2010. márc. 8. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok : húha most kicsit hülyén érzem magam, de asszem,h. együtt a kettő volt 120 :D és nekem nem kellett soha semmiért fizetnem, tehát mikor mentem húzásra, meg ilyenek, pedig magánorvos volt, és alapos, jó is. csak a fogszabályzókért fizettem a több év alatt, ameddig eltartott a procedúra. sztem ez így korrekt.
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 14. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!