Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyakorikérdések....

Szerintetek a gyakorikérdések.hu nevü weboldal hasznosabb, mint a közösségi oldalak úgy általában?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelműen. Bár hozzáteszem, hogy tulajdonképpen ez is egy közösségi oldal, csak kicsit más, mint a többi.
2010. márc. 9. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasznosabb
2010. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem is mivel itt nem rak ki magáról meztelen képeket főleg a 13 éves csajszik

bár itt is vannak elég nagy gyökerek

2010. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom hasznosabb!

Kb 1 hete regisztráltam és ezalatt az idő alatt visszakaptam az életkedvemet tudom hogy nem csak nekem vannak problémáim!

Hála ennek az oldalon elhatároztam hogy megyek esti iskolába és leérettségizem ha úgy adódik továbbtanulok!

És ha nem lenne ez elég többet nevettem mióta regisztráltam mint egész életemben!

2010. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!