Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok elájulni? Hogyan...

Hogyan tudok elájulni? Hogyan idézhetem elő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Guggolj le, vegyél 4-5 mély levegőt, az utolsó levegőt tartsd bent, hirtelen álj fel, erőteljesen nyomd a mellkasod. (kicsit tán alatta) én ma reggel ezzel szórakoztam, de nemvalami jó érzés, de próbáld ki, énsem hittem el amikor más azt írta hogy nem jó :)
2013. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

1: 5 percig kell ülni a földön török ülésben egy pontot nézni végig és tilos közben megszólalni, mocorogni stb. csak egy helyben ülni szó nélkül és nem megszólalni


2: fel kell állni az 5 perc után és még mindig tilos beszélni utána 10 mély levegőt de szép lassan..... orron be és szájon ki


3: a 10. levegővétel legyen a legnagyobb..... egy nagy levegőt és fogd be az orrod és csukd be a szád. közben folyamatosan próbáld kinyomni a levegőt de ne enged ki... ez után nem lesz pulzusod és hátra dőlsz ha jól csináltad és ne leszel magadnál.


DE..... ha nagyon sűrűn csinálod akkor már betegség lesz belőle és magadtól fogsz elájulni az nélkül hogy akarnád.... bárhol és bármikor összeeshetsz!!!!!!

2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Gugolás nálam se! Csak elzibadok és hányigerem meg még azok ami ájulás elöt vanak ! De elájulni nem!
2019. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BaniCraft Gyakori K. válasza:
Ez Senkinek Sem Válik Be Szerintem De Elég Hülyeség Nem Tudom Hogyan Van Ez De Én Attól Ájulok El Hogy Megnézem A Magamat Amikor Teljesen Meztelen Vagyok És Attól Ájulok El Elég Butaság De Nálam Így Van
2019. ápr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 BaniCraft Gyakori K. válasza:
De Viszont Kipróbáltam Még Egy Módszert És Bevált Vesd Le Mindegyik Ruhádat Még A Zoknidat Is Nyomkod A Melkhasod És Lehet Hogy El Ájulsz
2019. ápr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!