Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reptereken milyen munkalehetős...

Reptereken milyen munkalehetőségek vannak? A pilótától kezdve a wécésnéniig!

Figyelt kérdés

Tavaly repültem először életemben, és teljesen megbabonázott a repülők világa.Mint kiderült,nem véletlenül,mivel egyik távolabb élő rokonunk pilóta volt,(kisbabakoromban voltam is kint vele párszor, de sajnos semmire nem emlékszem)sőt egyik unokatesóm is repül.Nagy álmom hogy repülők között dolgozhassak,akár stewardessként,akár reptéri dolgozóként.Nem igazán vagyok tisztában,miféle munkalehetőségek vannak ott,ezért szeretném a segítségeteket kérni.Eddig csak a stewardessről tudtam pár dolgot,nagyon vonzott,de olvastam,hogy 35-40 felett nemigen lehet már dolgozni,visszeres lesz a lábad, távol leszel a szeretteidtől...mégis máshol nem tudom elképzelni magam,csak a légikikötőben.Akármit hallottatok,olvastatok,esetleg tapasztalatotok van,szívesen elolvasom,minden érdekel.Linkelhettek is:)

Előre is köszönöm a segítséget!:D

17/L


2010. márc. 26. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!