Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gonolsz a punkokról?

Mit gonolsz a punkokról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

tetszenek :)

21/L

2010. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

A sXe punkokat tisztelem.

A politizálós nagyon kommunista/nagyon anarchista arcoktól agyfaszt kapok.

A kreatív, ruhákat maguknak csináló punkok jó arcok.

A Moszkvatéri sugárbahányósak valahogy nem szimpatikusak.

A divatpunkok szánalmasak.

2010. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sXe? A Strait Edge-nek köze nincs a punkokhoz.
2010. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Straight Edge refers to an existentialist subculture of hardcore punk"


[link]


Bocsi, én csak olvastam róluk, nem ismerek egyet se. Nekem ez alapján úgy tűnt punkok, a filozófiájuk szerintem nagyon korrekt...

2010. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is tetszenek :D

de nem mindegy, hogy valaki milyen punk :O

2010. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
imádom a punk meg a rocker pasikat! mármint nézni is az uccán, de járnék is velük, am bírom a punkokat, és amit fent írtak nem mind1 h milyenek
2010. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21:21-es vagyok. utolsó válaszoló: teljesen igazad van!! nekem CSAK a californai punkok jönnek be, mert ők nem isszák magukat halálra, nagyon kevesen kábszereznek, stb...
2010. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vannak buta punkok és nem buták, sőt még okosak is. széles a skála, ez olyan mintha azt kérdeznéd mit gondolsz az emberekről. Nekem több jó tapasztalatom van velük mitn rossz, de valóban nem a moszkva téri sugárbanhányós punkokkal ismerkedtem. :)
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én punk vagyok. cukrásznak tanulok Szarvason. általánosban 5 évig kitünő voltam. most is viszem haza a jó jegyeket. nem vagyok se csóró, se nem vagyok alkoholista, nem verekszem, csak azokkal akik engem bántanak. nem cigizek. nincs rarajom, még rikító hajam sem. jót szoktunk hülyülni, de semmiben olyanban nem vagyok benne, amiről azt gondolom hogy bajom esne, de persze én is bevadulok néha :D na meg néha egy kész káosz vagyok, de még sohasem fetrengtem a hányásomban! nem értem azokat a 'punkokat' akik csak okádnak és bagóznak és még többet isznak, hogy még többet okádhassanak, na meg persze állandóan be vannak lőve. a punk mára teljesen elveszti a lényegét. több mst nem jut eszembe, de a punkok (akik még punkok) azok jófejek!
2010. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:59 honnan veszed h a californiai punkok nem drogoznak?? ugyanúgy drogoznak, mint mások...

am énis őket szeretem, california 4ever!! és egy punk már azértis füvezzen!

2010. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!