Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Követ" még valakit az 56os szám?

"Követ" még valakit az 56os szám?

Figyelt kérdés

Amióta egyik haverom elmondta ezt (kb. 1-1,5éve) azóta folyamatosan mindig mindenhol megjelenik az 56!Komolyan!

Majdnem mindig 56kor nézek rá az órára,56os utcatáblák,rendszámtáblák,56dmg egy játékban,stb.

Van még valakivel ilyen?

Esetleg más számmal?


2010. márc. 28. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem 25-ös szám üldöz már egészen kicsi korom óta :D Bár a környezetemben élők sem szenvedhetnek benne hiányt :)
2010. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem. Engem a 46. :D
2010. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem a 22 követ
2010. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem meg a 66. Mindig 66%-nál jár a letöltés mikor ránézek stb. Amúgy annyi a magyarázat, hogy a tudatalattid tudja, hogy hol jár a letöltés pl., és mindig akkor ad jelzést hogy nézz rá, mikor ott jár.


Másik példája ennek, hogy pl mindig pár perccel azelőtt kelsz fel, amikorra felhúzod az órádat. Nekem legalábbis szokott így lenni. Csak eldöntöm magamban elalváskor, hogy fel fogok kelni, pont akkor, és a legtöbbször így is lesz. Azért húzom fel mégis az órát, mert nem mindig XD

2010. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én amióta láttam a 23-mas számot azóta folyamatosan mindenből kihozom.

02.25-én születtem. > 25-2 = 23 :|

ilyenek. néha saját magamat is megrémítem. de nyugi ne foglalkozz vele hogy komolyabb baj legyen. :)

2010. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

már annyi 56ot láttam hogy meg sem kéne lepődnöm,de valahogy mindig olyan furcsa érzésem lesz...mintha lenne valami jelentősége vagy nem is tudom...na de mind1 :) köszi mkinek.

2010. márc. 28. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Van jelentősége szerintem...engem a 6-osok követtek,aztán 66,666,stb,és nemsokára rá mikor 5db 6-ost láttam meg egyszerre,utána történt egy elég rossz dolog.
2010. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem a 43as követ :|

de ez csak most tűnt fel.. Amikor először elolvastam a kérdésedet rögtön rávágtam, hogy az én kedvenc számom a 43as, és amikor ránéztem az órára pont 43 volt. Most olvasom másodszor a kérdésedet, megint ránéztem az órára ésmegint 43 volt.. Érdekes véletlenek.. :D

2010. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igen,erről beszélek én is :)

furcsa dolog :)

2010. márc. 28. 21:56
 10/10 anonim válasza:
Igen velem is ez a helyzet. Öt éve kezdődött, és tart a mai napig is. Én menet közben próbáltam átvágni, - kit is? - magamat?, az egomat?, a tudatalattimat?, a sorsot?, vagy bánja fene akármit! Kiválasztottam hetekre más, számomra közömbös, jelentéssel nem bíró kétjegyű számot, de akkor sem találtam megközelítőleg sem olyan gyakoriságot, mint az 56 esetében. Én 1956-ban születtem, és a teljes nevem betűinek számértéke is 56. Jövőre leszek 56 éves. Valaki mondja meg ......?, ha tudja
2011. szept. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!