Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti fel tudnátok fogni, hogy a...

Ti fel tudnátok fogni, hogy a világ ahol elünk az nem is biztos, hogy valòs?

Figyelt kérdés
Olvastam a tutad-èn ,hogy valami prof bebizonyìtotta,hogy kb 20% az esèlye annak,hogy virtuális valòságban vagyunk,ami szerintem elèg magas, nem is gondolná az ember,hogy ekkora esèlye van.Amùgy nagy mátrix fan vagyok :D

#mátrix #vituális #valòság
2016. márc. 7. 04:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Ha a világodról kiderül, hogy nem az, aminek eddig hitted, változik valami?

Válasz: nem.


Ha nem változik semmi, nem történik semmi, az ég világon nincs semmi, akkor miért fontos?


Egyébként félreértelmezted azt a 'professzort'.

Ha 'bebizonyított' valamit, az azt jelenti, hogy az 100%-ban igaz, tehát ha ezt bizonyította be, akkor van BIZONYÍTÉKA, az egyetlen valós bizonyíték pedig az, ha Ő már nincs a 'virtuális valóságban'.


Álmodozni mindig jó és kell is, jót tesz az agynak.


-Smith Ügynök

2016. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom,hogy feltètelezi,hogy annyi az esèlye,de mèg ùgy is sok,most gondolj bele,ha a csak az 50 vagy 25 % igaz... Amùgy tènyleg felfoghatatlan,ha van ilyen. Köszi a választ! -Neo
2016. márc. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!