Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja lehet az autómnak?

Pistik kérdése:

Mi baja lehet az autómnak?

Figyelt kérdés

Egy Volkswagen polo III-rol lenne szó.

kb 1 hete vettem a kicsikét 95-ös évjáratú, menet közben gondol egyet és le áll a motor mintha ki húzták volna a konnektorból.. Megyek 90km/h-val leáll nemnyomok kuplungot és visszaindul kb 70km/h-nál (ez csak egy példa)

Rosszabb esetben tegnap szívatott meg, piros lámpához közeledtem éppen és mire megálltam a motor is megállt de nem is indult vissza, addig addig próbálkoztam, hogy lemerült az akku, szóval hazavontattuk akkut feltöltöttem beraktam beindult egyből. Ma pedig ugyanez történt csak kb 5perc pihi után visszaindult. Autó szerelőnél próbáltuk a hibakódot kiolvastatni de sajnos nem találták a csatit benne, hogy rácsatlakozzanak valaki vagy kokány módra kiiktatta vagy nem is volt. Esetleg valami ötlet?



2016. márc. 26. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, egy héttel ezelőtt, amikor megvetted, kipróbáltad? elvitted egy körre? akkor nem csinálta?


Én a helyedben megkérdezném azt, akitől vetted, hogy ő mit tud erről, elég gyanús dolog!

2016. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!