Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magas rendfokozatú emberek...

Magas rendfokozatú emberek listáját hol találom meg?

Figyelt kérdés
Szóval ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy rendőrkapitány, alezredes, százados, tűzoltó alezredes, százados meg ilyenek. Az interneten van valahol egy ilyen lista? Csak, mert én nem találtam

#rendőr #katona #mentő #tűzoltó #közszolgálati személy
2016. jún. 19. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem félreértettél. Nem a rendfokozatok nevére vagyok kíváncsi, hanem, hogy Magyarországon kik azok akik valamilyen jelentős rendfokozattal rendelkeznek akármilyen hivatásban. Mentő, tűzoltó, rendőr, katona stb.
2016. jún. 19. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyire életképtelen nem lehetsz.


[link]

[link]

2016. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért is? mert ez az egész olyan selejtesen van kialakítva hogy lehetetlen megtalálni?
2016. jún. 19. 14:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul a wikipédia elég hiteles forrás. Oda még én is odaírhatom, hogy enyém az egész ország :DD
2016. jún. 19. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Bakker három másodperc alatt guglin is megtalálható a teljes magyar honvédségi vezérkar, a rendőrség vezetése, a katasztrófavédelem vezetése. Nem fogok helyetted guglizni, főleg ha ilyen a reakciód.
2016. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!