Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Virág vok :) nevű felhasználó kérdése:

Nem ismeri valaki ezt a filmet? Még nem láttam ezt a filmet de valaki egyszer mesélt róla viszont a címét nem mondta el. Ha felismeri valaki akkor légy szíves mondja meg a címét.

A lány szervezetébe valahogy bekerül egy szer,amitől a hajszínét tudja változtatni,és az agyával mozgatja a tárgyakat.(A szertől nagyobb részét tudjuk használni az agyunknak)A lényeg,hogy egyre többet kell bevennie ebből vagy meghal.Valaki nem ismeri a filmet fel?

Keress kérdéseket hasonló témában: film

2016. jún. 20. 15:11  Privát üzenet  

A válasz
Nem vagyok benne biztos, de szerintem a Lucy című filmre gondolsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jún. 20. 15:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Megkerestem a wikipédián miről szól,és szerintem ez az.Még egyszer köszi szépen! :)

# 2/2Időpont 2016. jún. 20. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kitől van az az idézet, hogy "mindig légy önmagad, kivéve ha lehetsz batman, mert akkor legyél batman"?
Láttam egy videoklipet egy-két éve, de a zene címét nem jegyeztem meg és azóta is keresem. Valaki felismeri?
Valaki felismeri ki van ezen a képen?
Egy filmnek kersem a címét, valaki felismeri?
1. Milyen családot ismer meg Doroghyéknál Nyilas Misi? 2. Mivel dicsekszik Misi Törökéknél az 5-dik fejezetben? 3. Mi történik földrajz órán a 7-dik fejezetben?
Mondjatok olyan filmeket amelyeken garantáltan összepisilja a nadrágját az ember. PL- Ne légy barom. Csúcsformában. Bad boys. Jump street. Szóval mindegy milyen kategória csak...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!