Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be lehet állítani youtubon ezt?

Hutkoszekreny kérdése:

Be lehet állítani youtubon ezt?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesítőnek tartom azt hogy youtube böngészés közben ÁLLANDÓAN kihozza, a pofámba tolja mindig ugyan azoknak a "videósoknak" a videót. Be lehet valahogy állítani hogy ne csinálja ezt? Állandóan megjelenik valami UNFLIELD, istiszalay, BTURBO meg az összes többi, tényleg csak párat soroltam fel nagyon sokan vannak. Én nem szeretném ezeket látni nem érdekelnek, és alapvetően nem értem miért nézi ennyi ember azt hogy alapvetően gyerekek osztják az észt egy kamera előtt.

2016. jún. 20. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:
"videósoknak a videóit" bocsi
2016. jún. 20. 23:59
 2/6 anonim válasza:
oldalt 3 kiss pötty a név mellett az ajánlóban. megnyitod, és az első fül a Nem érdekel lesz.
2016. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
:DDDD anyam borogass...
2016. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem hogy ez neked miétt fáj hogy mások nézik és hogy mit nem értesz rajta.Apám😂Unfield igenis jó😂😂
2016. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolby92 válasza:
unfield jó? mire? xd
2016. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Igen azóta rájöttem hogy mostanában igen szar videókat csinál,nézhetetlen.De az tény hogy régen jó videókat csinál.Ettől függetlenül nem fogom lenézni őt.:)
2016. szept. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!