Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitsen! Mit csinaljak?

Valaki segitsen! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam egy sráccal 2 honapig es 4 honapja szakitottunk. Megbeszeltuk szombaton hogy mint fiu es lany barat talalkozunk de nem csak ketten voltunk mert ut kozben talalkoztunk 2 volt osztalytarsunkkal. Elmentunk egy parkba, onnet kezdve mindegy volt hogy hanyan vagyunk igy hat lejottek a barataink es "bandaztunk". Amikor mondtam hogy elmegyek haza, kikisert a buszmegalloba, ut kozben megalltunk egy aluljajoba es megcsokolt en persze hulye fejemmel vissza csokoltam. Azt hittem "egy csok es mas semmi" nem lesz, aztan megis. Csokoloztunk megfogta a kezem. Annyira orultem. Ugy volt hogy ma talalkozunk de nem. Aznap ota nem ir vissza, sot van hogy meg sem nezi az uzenetet. akkor ez azt jelenti nem lesz semmi tobb es megbanta amit tett?
2016. jún. 21. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.
2016. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!