Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jofogason elore utalassal...

Jofogason elore utalassal vettem valamit, de az aru meg nem jott meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mit tegyek? Hetfon atutaltam annak az embernek 30ezer forintot es meg nem kuldte el az arut, es mondta hogy majd elkuldi, de ezer nem kene csinaljak valamit? Irtam neki de nem ir vissza, majd holnap irok neki egy Sms-t ha nem ir holnapig se... De ilyenkor mit szokas tenni? O mondta hogy pentekre itt lesz es meg most sincs itt es tegnap irta hogy majd jovoheten felteszi a postara de ezt en mar nem ertem. Most becsapott? Es hiteget, vagy mi?

Tud valaki segiteni hogy mit tegyek? A valaszokat elore is koszonom.



#utalassal vasarlas.
2016. jún. 24. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy átvertek, de meg is érdemled. Soha nem utalunk előre! Jó tanulópénz volt!

Tehetsz feljelentést, de mivel az 50ezret se el, így max szabálysértés lenne szerintem.

2016. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Átvertek, ez van... Nekem is már van egy 50 ezres tanulópénzem azzal a különbséggel, hogy én nem utaltam előre mert az a legegyszerűbb módja az átverésnek hanem cserebere odaadtam a futárnak a pénzt ő meg adott nekem egy olyan csomagot amit nem is rendeltem. Vaterán megbízhatsz az eladóban mert ott vannak az értékelések másnem ha véletlen kicsesznek veled a vatera 100 000 ft ig téríti a pénzed. Jófogáson csakis személyesen vásárolni vagy sehogy. Fele a hirdetés kamu, nem hiába olcsó ott minden :)
2016. jún. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!