Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Valéria Éder nevű felhasználó kérdése:

Keresem egy filmet, címét aki esetleg látta vagy ismeri, meg írná a címét?

még kicsi voltam akkor láttam, arrol szól h hogy egy ember megy boltba közben nagy vvihar lesz és nála fog letanyázni a cirkusz. Azt hiszem az ember neve Pivi ha n jol emlékszem :)

2016. jún. 26. 10:03  Privát üzenet  

A válasz
pee wee nagy kalandja ?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jún. 26. 10:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresem ezt a képet jobb felbontásban. Esetleg valakinek megvan?
Keresem Jackie Chan-től a "A nagy balhé" című filmet DVD-n. Sehol sem lehet kapni. Maximum ezer forintot szeretnék rá áldozni vagy esetleg ezerötszázat. Hol lehet kapni vagy megvenni valakitől?
A Kóristák dalszövegének magyar fordítását keresem. Esetleg le tudná nekem fordítani valaki?
Van a Lipton tea reklám, amikor egy nő biciklizik, és nagyon megtetszett a reklám alatt szóló zene. Valaki esetleg tudná a címét? Már régebb óta keresem.
Egy horrorfilm címét keresem, a film lényege, hogy van egy kopasz hapsi hatalmas nagy körmökkel és emberek szemeit vájja ki, amiket befőttes üvegbe gyűjt össze. Sajnos semmi...
Olyan kérésem lenne, hogy valaki esetleg le tudná fordítani ezt a szöveget angolra, spanyolra illetve olaszra? "El kell engedned a múltad, hogy lehessen jövőd. "

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!