Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell tökéletes fogakkal...

Miért kell tökéletes fogakkal rendelkezniük az űrhajósoknak, vadászpilótáknak?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam, de nem teljesen értem, miért. Esetleg arra tippelnék, hogy a hibás fogaknál könnyebben felléphet valami gyulladás vagy elfertőződés, viszont nem tudom, ez miért lehet akár kizáró ok. Tehát megköszönném, ha valaki leírná, hogy is működik a dolog. ^^

2016. jún. 26. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Van ott fogorvos?
2016. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkora erők lépnek fel, hogy kiszakadna a fogadból a tömés, vagy nem kezelt fognál befosnál a fájdalomtől.
2016. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A fogfájás egy nagyon kényes dolog. Iszonyú fájdalommal jár, ráadásul ez kihathat a füledre, fejedre, több helyre is. Ahogy első mondta, ott nincsen fogorvos, és nem rohanhat gyorsan vissza a földre egy instant gyökérkezelésért.
2016. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És tényleg. Asszem, ebbe nem gondoltam bele túl mélyen.

Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 26. 16:57
 5/8 anonim válasza:
Hogy jön ehhez a chemtrail bullshit?
2016. júl. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minél több a kulcsszó, annál nagyobb az esély arra, hogy valaki rátalál a kérdésre. És miért ne pont egy megszállott konteós tudná a választ? :D Sosem lehet tudni.
2016. júl. 5. 16:09
 7/8 macska28 válasza:
A súlytalanságban könnyen kijöhet a fogból egy tömés, és az űrben nincs fogorvos.
2017. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez egy baromi ordas nagy urbánus legenda, hogy nem lehet tömése, el ne hidd, inkább olvass utána! Ez abból jön, hogy aktuálisan nem lehet lukas vagy fájó vagy rosszul megcsinált foga mert az erők hatására ez mind mind sokkal több panasszal jelentkezik, ellenben ha helyesen be van tömve a foga vagy bármilyen más fogorvosi vackot tettek rá lehet akár arany vagy platina fogosra vagy bármi csak legyen patentül megcsinálva. Hihetetlen, hogy mennyi hiszékeny ember van, ahelyett, hogy használná az agyát vagy rendesen utánanézne.
2023. szept. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!