Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani igaz történet...

Tudnátok mondani igaz történetes filmeket?

Figyelt kérdés

szeretnék igaz történetes filmeket nézni ami a rákrol szól.

láttam: lány kilenc parókával

most jó

nővérem huga



2016. jún. 27. 13:02
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
Életben maradtak.
2016. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:

Váááá.

Bocs de nem olvastam végig a kérdést.

2016. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csillagainkban a hiba:) bár az nem igaz történet csak egy rákbeteg inspirálta... mindemellett sok ebben a betegségben szenvedő embert is megkérdeztek hogy hiteles legyen. Attól még hogy nem igaz történet szerintem megéri megnézni:) Csak zsepiket kell előkészíteni:(
2016. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Rendíthetetlen(Unbroken)

Nézd meg! Szerintem nagyon jó film!

2016. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyet értek a harmadik válaszolóval, bár nem igaz történet,de a Csillagainkban a hiba című filmet megéri megnézni. Nagyon szívhez szóló,plusz,ha szeretsz sírni,akkor zsepkendő társaságában nézd meg mindenféleképpen
2016. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek az ilyen rákos filmek és sokat olvasok, érdekel ki hogy éli meg, ird be a google-ba és ott van egy top 10-es lista :)
2016. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!