Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halakat szeretnénk. Normális...

Halakat szeretnénk. Normális hogy szaga van a víznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A közeljövőben halak szeretnénk, kb egy hete elő készítette pàrom az akváriumot. Növények levegőztető és szűrő bent va, ez utobbiak mennek is mióta a viz is benne van. Illetve apró kavicsok és némi díszként kagylók és nagyobb kövek kerültek amiket szerintem ki kellet volna főzni mielőtt belerakjuk , pàrom nem engette.. Pàrszor àtmosta és beletette. No ma làttam hogy az egyik növény kezd sàrgulni. Kiakartam venni onnan, de mikor megemeltem a tető , az akvàriumból iszonyatos poshadt szag àradt. Pàrom szerint ilyen szagànak kell lenni.... Igaz nekem sose volt akvàriumom, de sok ismerősömnek igen és egyiknél se éreztem ezt a szagot! Szóval ez normàlis? Tényleg ilyen szagànak kell lenni a még hal nélküli akvàriumnak?



2016. jún. 27. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Az jót tesz a halaknak ha előtte kifőzitek a vizet, mert akkor nem lesz olyan kemény állagú és könnyebben fognak úszni a halak. (én is ki szoktam főzni a vizet)


2. Az elején nekem is furcsa szaga volt az akváriumnak de nekem már megvoltak a halak.


Én ezt csináltam:


Mikor beleontottem a ki főzött vizet az akváriumba(amikor már a forró víz, kihült langyosra)

Beleöntöttem a langyos vizet az akváriumba és nem tettem rá a tetejét 1 napig. És amikor kihült a víz akkor rá tettem a tetejét es az én akváriumomon található a fedőn egy kis rész amit fel lehet nyitni,oda betettem egy ceruzát hogy tudjon szellőzni.

2016. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!