Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tetoválást,...

Szeretnék egy tetoválást, csak valami nem túl nagy, szimbolikusat néhány fekete vonalból vagy ilyesmi. Építésznek tanulok, mit lehetne leegyszerűsíteni úgy h jól is nézzen ki?

Figyelt kérdés
helyszíni rajzokon van olyan iránytű h csak egy fél nyíl, hosszában félbevágva. valami olyasmi kéne ami olyasmit jelent tovább, előre.

2016. jún. 27. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egyirányú tábla??:D
2016. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi a kérdés? Le is írtál egy jó ötletet. Elmondod ugyanezt a tetoválónak és megoldja, hidd el! :) csak ne egy zugszurkászhoz menj!
2016. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, akkor mutatnék neked néhány ötletet, amik lehet hogy túl bonyolultak ahhoz, amit elképzeltél magadnak, de lehetne rajta egyszerűsíteni.


Robert Strati munkáit, szerkesztéseit érdemes megnézni, nagyon komplikáltak, de azokból ha néhány vonalat kiragadtok, az jól fog kinézni szerintem.


Christophe Louis Quibe már sokkal közelebb áll ahhoz, amit te (szerintem) szeretnél: [link]


Vagy ha van esetleg kedvenc épületed (én nagyon szeretem például Ole Scheeren épületeit), akkor azt leegyszerűsítve.

2016. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!