Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az az állítás...

Szerintetek igaz az az állítás, hogy ilyen lesz a nyarunk?

Figyelt kérdés

Minap olvastam egy cikket,hogy az idei nyár tűrhető lesz ugyanis a június eleje ami már elmult hűvösebb lesz az átlagnál és júni 20 után jön az első hőhullám ami pár napig tart aztán újra hűvöebb lesz,de ez a jún 20 körüli pár napos forröság míg tart elérheti a hőhullám tetőzésekor a 40-fokot is.


Na ez már meg is bukott,mert valóban jún 20 után volt az első hőhullám aminek tegnap lett vége de azért bukott meg a dolog,mert ugye nem is volt 40 fok csak 36-37 és az a max.


De menjünk tovább. Azt írta,hogy július közepéig nem lesz kánikula,elviselhető lesz a nyár majd júl 20 után jön egy néhány napos hőhullám ami nem lesz vészes ugyanis ekkor 35 lesz a legmaximumabb amit mérhetünk ,amikor ennek vége akkor júli végétől már elviselhető lesz végig a nyár 25-30 közötti fokokkal végig viszont aug 18 körűl egy hidegfront jön ami miatt akár 20 fok alatt is lehet nappal és az állami ünnep hűvös és hirtelen lezúduló esőkkel tarkított idő lesz de utána már nem melegszik 30 fok felé az idő hanem így marad ittenkörűl ahogy az előbb írtam. Szeptember az 20-27 fokok is lehetnek,október hűvösebb ,november még hűösebb de novemvberben lehet egy pár napos felmelegedés amikor 15-17 fok is lehet,a tél viszont hidegebb lesz mint a tavalyi de nem lesz hó,sok ,abból kevés lesz,eső lesz néha amikor esetleg + fokok lesznek ,tehát hidegebb tél valószínű a tavalyinál de nem lesz akkora nagyon zord hideg tél és ennyi az előrejelzés.

Valamint írta azt is,hogy az idei nyáron több lesz az eső mint tavaly.


Szóval nyárra visszatérve csak két hőhullám lesz,ami most volt a másik pedig júliusban amikor nem lesz 35 foknál melegebb.


Tehát ennyi.

Egyszerűbb lett volna belinkelni ezt az oldalt,de a csudának nem találtam,kb.két napja olvastam.


Azért tettem fel ezt a kérdést,mert azt szeretném,ha ez igaz lenne amit olvastam a cikkben.


Szerintetek igaz vagy nem?

Elhigyjem amit a cikk ígért?



2016. jún. 27. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 napot lehet előre megjósolni, az aktuális időjárási viszonyokból. Minden más csak a sokévi átlagidőjárás becsült előrejelzése.
2016. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem is.


Esetleg még olyan 5-6 nappal előtte,de ahogy közeledünk annál pontosabbra 2-3 nappal.


Az is hülyeség,hogy az időkép 30 napos előrejelzésében leírja,hogy hány fok lesz pl. július 25-én.

2016. jún. 27. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Dávid Mihály féle számítás . Egy riportban leadták hogy kérték tőle ősszel számolja ki a tavaszi hónapokat . Megtette - ezt leírták és elrakták a prognózist , majd meglepve látták hogy így történt ahogy a papírra vetette .
2016. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!